| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Genleşme tankı |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Genişleme Tankı |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Arka Yaprak Yay Montajı |
|---|---|
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Üst/Alt İtme Çubuğu Grubu |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Durum | Yeni |
| Ağırlık | 6kg |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 145x145x130mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Egzoz Valf Tüpü |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | garantili |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259180011 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Egzoz Freni Komplesi |
| Boyut | 270X210X135mm |
| Ağırlık | 120Kg |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 62X165X165mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |