| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Boyut | 160X50X90mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Azot Oksit Sensörü |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ağırlık | 13.4kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ağırlık | 22.6KG |
| Boyut | 1150X240X780mm |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Yağ Banyolu Hava Filtresi |
|---|---|
| Boyut | 765X490X795mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 1 kg |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Anahtar Kelime | Shacman kamyon yedek parça araba oyun ekranı |
|---|---|
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI BCM Bilgisayar Kurulu |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parçaları Amortisör |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ14251440060 |
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 35X10X35 Cm |
| Ürün Adı | hava yastıkları |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Hava Yastıkları Hava Yayı |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Evrensel Ortak |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Üniversal Mafsal |
| Ağırlık | 7kg |