| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | > 450hp |
| emisyon standardı | Avro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | > 450hp |
| emisyon standardı | avro 6 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Otomatik |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 9000*2550*3410mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Kılavuz |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 8850*2500*3050mm |
| İletim tipi | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 12800*2550*3560mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Kılavuz |
| emisyon standardı | Avro 5 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 6400*2100*2640mm |