| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 180mm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | Standart |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ9214360500/DZ9100369472A/DZ96189360004 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 180mm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 251 - 350hp |
| emisyon standardı | Avro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |