| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ürün Adı | Baskı boru hattı montajı |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON YEDEK KARŞILARI Elektrikli Su Valfı |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon yedek parçaları Elektrikli Pencere Asansörü |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Tek brüt ağırlık | 3kg |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek paket boyutu | 10X15X55 Cm |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ürün Adı | Değiştiricinin güç kaynağı |
| Renk | Siyah |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 330X210X150mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 25X15X25 Cm |
| Durum | Yeni |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 35X35X35cm |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |