| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Arka Yaprak Yay Montajı |
|---|---|
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Üst/Alt İtme Çubuğu Grubu |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Yağ Banyolu Hava Filtresi |
|---|---|
| Boyut | 765X490X795mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parts 24V Çakmak |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | 24V Çakmak |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 1 kg |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Ağırlık | 6kg |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 145x145x130mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYU YEDEK PARÇALARI ÜRETİCİ |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON PARÇALARI Direksiyon Yağı Boru Filtre Elemanı |
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYU YEDEK PARÇALARI ÜRETİCİ |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |