| Ürün Adı | Direksiyon Mafsalı Kingpin |
|---|---|
| Ağırlık | 4.1kg |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Direksiyon Mafsalı Kingpin |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
|---|---|
| Ürün Adı | Kelepçe |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 180X70X23mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 62X165X165mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Cab Parçaları Güneş Çubuğu Montajı/Güneş Vizörü |
| Boyut | 350X50X60mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Boyut | 160X50X90mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Azot Oksit Sensörü |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ağırlık | 13.4kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ağırlık | 22.6KG |
| Boyut | 1150X240X780mm |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Örnek | Kullanılabilir |