| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | İsteğe bağlı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | İsteğe bağlı |
| OE Hayır. | 81.50110.0144 |
|---|---|
| Türü | Tamponlar |
| Boyut | Standart |
| Malzeme | çelik |
| Kamyon Modeli | SHACMAN |
| Tek brüt ağırlık | 3kg |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek paket boyutu | 10X15X55 Cm |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Model | Shacman X6000 |
|---|---|
| Boyut | 35X10X35 Cm |
| Durum | Yeni |
| OE HAYIR | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1900X175X180mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Aks |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ağırlık | 13.4kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | Yeni |
| Ürün Adı | Üst/Alt İtme Çubuğu Grubu |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Genleşme tankı |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Genişleme Tankı |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |