| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Silecek Lastiği |
| Ağırlık | 1 kg |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ağırlık | 22.6KG |
| Boyut | 1150X240X780mm |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Yağ Banyolu Hava Filtresi |
|---|---|
| Boyut | 765X490X795mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ürün Adı | Çakmak Grubu |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ağırlık | 6kg |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 145x145x130mm |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Ürün Adı | Direksiyon tankı hava filtresi elemanı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Egzoz Valf Tüpü |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | garantili |