| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259180011 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Egzoz Freni Komplesi |
| Boyut | 270X210X135mm |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 25X15X25 Cm |
| Durum | Yeni |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek brüt ağırlık | 15Kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| OE HAYIR | DZ93189230087 |
| Durum | Yeni |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 35X35X35cm |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Evrensel Ortak |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Üniversal Mafsal |
| Ağırlık | 7kg |
| Ürün Adı | Direksiyon Mafsalı Kingpin |
|---|---|
| Ağırlık | 4.1kg |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Direksiyon Mafsalı Kingpin |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 62X165X165mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kullanılabilir | Depoda |