| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Boyut | 190x85x60mm |
| Ağırlık | 0.4kg |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ96189361087 /DZ96189360003 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ98149360200 |
| Model | Shacman X6000 |
|---|---|
| Boyut | 35X10X35 Cm |
| Durum | Yeni |
| OE HAYIR | DZ16251770007/ DZ16251770008 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Yakıt Deposu Komplesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Boyut | 300X230X90mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 180X70X23mm |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ürün Adı | İtme Çubuğu |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |