| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ95259440308 |
| Ağırlık | 6kg |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 145x145x130mm |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 199000440031/FHD9500944000501 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F99660 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 40*30*35cm |
| Teslim Zamanı | 7-15 gün |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ93189230090 |