| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | Standart |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| OE Hayır. | DZ93189723020 |
|---|---|
| Türü | Işıklar, Işıklar, Farlar |
| Boyut | 600*260*210 mm, 600*260*210 mm |
| Malzeme | Standart |
| Kamyon Modeli | SHACMAN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Boyut | 250X115X65mm |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259180011 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Egzoz Freni Komplesi |
| Boyut | 270X210X135mm |
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYU YEDEK PARÇALARI ÜRETİCİ |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON YEDEK KARŞILARI Elektrikli Su Valfı |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |