| Durum | Yeni |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Boyut | 330X220X230mm |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ95189360070 |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Auto Parts Denge Plakası |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Ağırlık | 2,1 kg |
| Ağırlık | 0.3KG |
|---|---|
| Boyut | 245x55x65mm |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Durum | Yeni |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F96035-85 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | İsteğe bağlı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 81.52151.6094/AZ9100360067 |