| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parça M3000/X3000 Kilidi |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ14251110080 |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Durum | Yeni |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Silecek Lastiği |
| Ağırlık | 1 kg |
| Anahtar Kelime | Shacman Auto Parts Denge Plakası |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Ağırlık | 2,1 kg |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Ürün Adı | Direksiyon tankı hava filtresi elemanı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ağırlık | 0.3KG |
|---|---|
| Boyut | 245x55x65mm |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Durum | Yeni |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parça X6000/X3000 Çeki Kancası |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ95189840010 |
| Durum | Yeni |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Renk | Siyah |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 180X70X23mm |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Cab Parçaları Güneş Çubuğu Montajı/Güneş Vizörü |
| Boyut | 350X50X60mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Somunlu Merkezi Cıvata |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ürün Adı | Değiştiricinin güç kaynağı |