| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1900X175X180mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Aks |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 336-430hp, 336-430hp |
| emisyon standardı | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Boyut | 370X110X30 Mm |
| Ürün Adı | Direksiyon Mafsalı Kingpin |
|---|---|
| Ağırlık | 4.1kg |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Direksiyon Mafsalı Kingpin |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parts 24V Çakmak |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | 24V Çakmak |
| Kullanılabilir | Depoda |