| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Ağırlık | 0.7kg |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
|---|---|
| Ürün Adı | Kalorifer Radyatörü |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kalite | orijinal fabrika |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ürün Adı | hava yastıkları |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Hava Yastıkları Hava Yayı |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Evrensel Ortak |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Üniversal Mafsal |
| Ağırlık | 7kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ürün Adı | İtme Çubuğu |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ağırlık | 4.9kg |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Direksiyon yağı pompası |
| Ürün Adı | Elektronik hızlandırma pedalı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI Elektronik Hızlandırıcı Pedalı |
| Durum | Yeni |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman kamyon yedek parça araba oyun ekranı |
|---|---|
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI BCM Bilgisayar Kurulu |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Renk | Siyah |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ürün modeli | Shacman kamyon yedek parçaları |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parçaları Amortisör |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ14251440060 |
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 35X10X35 Cm |