| Ağırlık | 6kg |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 145x145x130mm |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259180011 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Egzoz Freni Komplesi |
| Boyut | 270X210X135mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek brüt ağırlık | 15Kg |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 35X35X35cm |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Ürün Adı | Yağ Banyolu Hava Filtresi |
|---|---|
| Boyut | 765X490X795mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ93259540717/ DZ9112540813 |
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parçaları Egzoz Valf Tüpü |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | garantili |