| Anahtar Kelime | Shacman kamyon yedek parça araba oyun ekranı |
|---|---|
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI BCM Bilgisayar Kurulu |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 180X70X23mm |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Boyut | 370X110X30 Mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1900X175X180mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Aks |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parts 24V Çakmak |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | 24V Çakmak |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ağırlık | 120Kg |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
|---|---|
| Ürün Adı | Kelepçe |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |