| Brüt araç ağırlığı | 15000 |
|---|---|
| Adı | Çin Beton Mikseri Kamyonu |
| Motor | Weichai |
| Sürüş Türü | Soldan ve Sağdan Direksiyonlu |
| Paket | Çıplak |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 190mm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| OE Hayır. | Direksiyon |
|---|---|
| Türü | kabinler |
| Boyut | Standart boyut |
| Malzeme | Deri |
| Ürün Adı | Direksiyon |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 5*80*3 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ98149360200 |
| Multimedya Sistemi | Hiçbiri |
|---|---|
| Hava girişi | Sıradan hava filtresi |
| Yakıt kapasitesi | 600L+300L |
| Yakıt tipi | CNG/LNG/Diesel |
| Dingil açıklığı | 3.500 mm |
| Dişli Kutusu Markası | Dongfeng |
|---|---|
| Lastik boyutu | 11,00R20/12,00R20/12R22,5/315/80R22,5 |
| Yakıt kapasitesi | 600L+300L |
| Fren | Hava/Hidrolik |
| Dingil açıklığı | 3.500 mm |
| Dingil açıklığı | 3.500 mm |
|---|---|
| Kabin tipi | Gündüz/Uyuyan |
| Fren | Hava/Hidrolik |
| Şanzıman tipi | Manuel |
| Hava girişi | Sıradan hava filtresi |
| Brüt araç ağırlığı | 10 |
|---|---|
| Dümen Yönü | sol ve sağ |
| Motor | Hino P11C-UH |
| dak. yerden Yükseklik (mm) | ≥240 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.52 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Segment | Ağır kamyon |