| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 9JS200T-1701170/12JS160T-1701170 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 130cm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 18729 |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 24,4 kg |
| Boyut | 515X345X96mm |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |