| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Boyut | 62X165X165mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Arka Yaprak Yay Montajı |
|---|---|
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Parts 24V Çakmak |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | 24V Çakmak |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 1 kg |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | 791.00.71.0068-1/990.12.71.0041-3/1/791.00.71.0069 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | JS220-1707060-16/A-C09016-14 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | JS130T-1701180/16JS200T-1701175 |
| Ürün Adı | hava yastıkları |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Hava Yastıkları Hava Yayı |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |