| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 336-430hp, 336-430hp |
| emisyon standardı | Euro 4, Euro 5 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Kılavuz |
| emisyon standardı | Avro 2 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 6625*2200*2690mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Otomatik |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 7300x2300x2800mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Kılavuz |
| emisyon standardı | Avro 4 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 5620*2000*2440mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Otomatik |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 7300x2300x2800mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 375-430hp, 375-430hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | > 450hp |
| emisyon standardı | avro 6 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| direksiyon | Sol |
| Beygir gücü | 351 - 450hp |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Segment | Ağır kamyon |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| İletim tipi | Otomatik |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 7300x2300x2800mm |