| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Boyut | 0.08X0.05X0.06m |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| Türü | kabinler |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| Türü | kabinler |
| Tek brüt ağırlık | 3kg |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek paket boyutu | 10X15X55 Cm |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kullanılabilir | Depoda |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Somunlu Merkezi Cıvata |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Somunlu Merkezi Cıvata |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ağırlık | 4.9kg |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | Direksiyon yağı pompası |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ürün Adı | Değiştiricinin güç kaynağı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F3000 H3000 F2000 X3000 M3000 |
| OE Hayır. | 18869 |
|---|---|
| Türü | dişli kutusu |
| Boyut | Standart |
| Kamyon Modeli | Ağır kamyon |
| Ürün Adı | Transmisyon Sürücü Donanımı 18869 |