| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ96259240138 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Genleşme tankı |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Genişleme Tankı |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Silecek Lastiği |
| Ağırlık | 1 kg |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1900X175X180mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Aks |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ağırlık | 13.4kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ağırlık | 22.6KG |
| Boyut | 1150X240X780mm |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kullanılabilir | Depoda |