| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Boyut | 160X50X90mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Azot Oksit Sensörü |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Ağırlık | 0.7kg |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Renk | Siyah |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ürün modeli | Shacman kamyon yedek parçaları |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon yedek parçaları Elektrikli Pencere Asansörü |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parça M3000/X3000 Kilidi |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ14251110080 |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Durum | Yeni |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Kullanılabilir | Depoda |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Kılavuz levhası |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ürün Adı | Baskı boru hattı montajı |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parçaları Amortisör |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ14251440060 |
| Durum | Yeni |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 35X10X35 Cm |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | F2000 F3000 M3000 H3000 X3000 |