| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Ürün Adı | Çakmak Grubu |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ağırlık | 1 kg |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYU YEDEK PARÇALARI ÜRETİCİ |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON PARÇALARI Direksiyon Yağı Boru Filtre Elemanı |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Anahtar Kelime | ShaCman Kamyon Parçaları Klima Kontrol Paneli |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Ağırlık | 0.3KG |
|---|---|
| Boyut | 245x55x65mm |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Durum | Yeni |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ürün Adı | Değiştiricinin güç kaynağı |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Ürün modeli | Shacman kamyon yedek parçaları |
| OE HAYIR | DZ91189180002 |
| Renk | Siyah |
| Kullanılabilir | Depoda |
|---|---|
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Ürün Adı | Kılavuz levhası |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Ağırlık | 0.7kg |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Boyut | 190x85x60mm |
| Ağırlık | 0.4kg |