| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Anahtar Kelime | Tüm Shacman Kamyon Parçaları Orijinal |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1900X175X180mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Aks |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Ağırlık | 13.4kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Durum | Yeni |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Ağırlık | 22.6KG |
| Boyut | 1150X240X780mm |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Ürün Adı | Üst/Alt İtme Çubuğu Grubu |
|---|---|
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Durum | Yeni |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Ürün Adı | Direksiyon tankı hava filtresi elemanı |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Boyut | 35X10X35 Cm |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parça X6000/X3000 Dikiz Aynası |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Tek paket boyutu | 25X15X25 Cm |
| Durum | Yeni |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000 |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Örnek | Kullanılabilir |
|---|---|
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Tek brüt ağırlık | 15Kg |