| Ürün Adı | Elektronik hızlandırma pedalı |
|---|---|
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI Elektronik Hızlandırıcı Pedalı |
| Durum | Yeni |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | Shacman kamyon yedek parça araba oyun ekranı |
|---|---|
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYON YEDEK PARÇALARI BCM Bilgisayar Kurulu |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Orijinal Fabrika Garantisi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Yedek Parça X6000/X3000 Çeki Kancası |
|---|---|
| OE HAYIR | DZ95189840010 |
| Durum | Yeni |
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Renk | Siyah |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Ürün Adı | Tahrik Mili Askısı |
| Durum | Yeni |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Durum | Yeni |
| Boyut | 370X110X30 Mm |
| Ağırlık | 120Kg |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Durum | Yeni |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Kelepçesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 0.1KG |
| Boyut | 180X70X23mm |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Truck Cab Parçaları Güneş Çubuğu Montajı/Güneş Vizörü |
| Boyut | 350X50X60mm |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Ağırlık | 0.5kg |
| Boyut | 160X50X90mm |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Azot Oksit Sensörü |
| Kalite | Orijinal Garantili |
|---|---|
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |