| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| OE Hayır. | 226B 12160519 |
| Boyut | 30*10*5 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| OE Hayır. | WG9918581111 |
| Boyut | 30*10*5 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 190mm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 130cm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 300*200*150mm |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012-2024 |
| Boyut | 50*80*30 |
| Teslim Zamanı | 15 GÜN |
| İletim tipi | Otomatik |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| emisyon standardı | Avro 3 |
| Yakıt tipi | Dizel |
| Boyutlar (U x G x Y) (mm) | 8430*2550*3050mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Depolama | Yağ |
| Tahrik Tekerleği | 4x2 |
| Beygir gücü | < 150hp |
| İletim tipi | Kılavuz |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2008- |
| Model | FAW |
| Türü | kabinler |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2008- |
| Model | Foton |
| Türü | kabinler |