| Ağırlık | 24.45G |
|---|---|
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Durum | Yeni |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Kullanılabilir | Depoda |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Ön Direksiyon Bağlantısı |
| Ağırlık | 22.5kg |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | 1600X750X750mm |
|---|---|
| Anahtar Kelime | Shacman Kamyon Parçaları Yakıt Deposu Komplesi |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/ X3000/ F3000/ X6000/ NASIL |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Boyut | 300X230X90mm |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Şirket niteliği | Shacman Otomobil Parçaları Üreticisi |
| Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
|---|---|
| Kullanılabilir | Depoda |
| Kamyon Modeli | Shacman M300/X3000/F3000/X6000 |
| Ağırlık | 24,4 kg |
| Boyut | 515X345X96mm |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Örnek | Kullanılabilir |
| Boyut | 330X220X230mm |
| Kalite | Orijinal Garantili |
| Hizmet | 24 saat Çevrimiçi |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
|---|---|
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Şirket niteliği | SHACMAN KAMYU YEDEK PARÇALARI ÜRETİCİ |
|---|---|
| Ticaret Koşulları | EXW/FCA/FOB/CFR/CIF/DDP |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Nakliye şartları | Dünya Çapında Deniz Taşımacılığı, Havayolu ve Ekspres Teslimat |
| Kamyon Modeli | SHACMAN M3000/ X3000/ F3000/ F2000 |
| Dayanıklılık | Yüksek |
|---|---|
| Teslimat Deniz Limanı | Şanghay/Guangzhou/Qingdao |
| Kullanılabilir | Depoda |
| Örnek | Kullanılabilir |
| Anahtar Kelime | SHACMAN KAMYON YEDEK KARŞI TERRECAK Buzzer Direksiyon Sesi Prompter |