| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| OE Hayır. | BYBLSZ919000918L-WX |
| OE Hayır. | Direksiyon |
|---|---|
| Türü | kabinler |
| Boyut | Standart boyut |
| Malzeme | Deri |
| Ürün Adı | Direksiyon |
| OE Hayır. | DZ93259955014 |
|---|---|
| Boyut | Standart boyut |
| Malzeme | Plastik |
| Ürün Adı | Delong F2000 Tekerlek Çamurluk Çamurluk Koruması |
| Teslim Zamanı | 7 Gün |
| OE Hayır. | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Türü | kabinler |
| Boyut | Standart |
| Malzeme | çelik |
| Kamyon Modeli | SHACMAN |
| OE Hayır. | DZ95189582210 |
|---|---|
| Türü | kabinler |
| Boyut | Standart |
| Malzeme | Plastik |
| Kamyon Modeli | Merhaba, Shacman |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | SHACMAN |
| Türü | kabinler |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000 |
| Boyut | 2.5X0.5X0.3m |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Boyut | 0.3X0.5X0.3m |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Boyut | 0.08X0.05X0.06m |
| Amaç | Değiştirmek/düzeltmek için |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Yıl | 2012- |
| Model | Shacman F2000/F3000/X3000 |
| Boyut | 1.15X1.8X1.6m |